Tööpakkumine EOC 2022 võistluste koordinaator

TööPAKKUMINE EOC 2022 VõISTLUSTE KOORDINAATOR

SK100 otsib orienteerumise 2022 Euroopa meistrivõistluste korraldustiimiga liituma võistluste koordinaatorit, kellele pakume võimalust panustada rahvusvahelise suurvõistluse korraldusse, teha koostööd kogenud tiimikaaslastega ning kujundada võistlejate osaluskogemust enda nägemuse järgi.

Peamised tööülesanded:

  • EOC ja Tallinna Orienteerumisnädala võistlustehnilise osa detailne planeerimine (maastikukasutus, rajad, kaardid, stardid, finish, stardikarantiin) vastavalt reeglitele.
  • Rajameistrite ning startide ja finishi tiimide juhtimine.
  • Võistluste ettevalmistus koostöös teiste valdkonnajuhtidega.
  • Planeeritu rakendamine ehk võistluste läbiviimine.
  • Võistluste aruandlus.

Töömaht 20 tundi nädalas (0,5 täiskohta), 60 päeva ennem võistlust ning võistluse ajal täiskoormus.

Brutotöötasu 1000 eurot kuus (või alternatiivina koos sots.maksuga arve alusel)

Tööle asumise aeg ASAP, tähtajaline leping kuni 30.08.2022.

Ootused kandidaadile:

  • Varasem orienteerumisvõistluste korraldamise kogemus
  • Hea dokumentide koostamise oskus
  • Võime tulemuslikult juhtida töögruppe
  • Kasuks tuleb OCADi kasutamise oskus

Lisateave EOC 2022 projektijuhilt Raido Jaan Rei (raido@sk100.ee , 574 00 000), samale aadressile palume saata oma kandideerimissoov.

EOC 2022 võistluste korraldamist juhib MTÜ Spordiklubi 100, Eesti Orienteerumisliidu ja rahvusvahelise orienteerumisliidu (IOF) egiidi all.