Teenused

ÜRITUSTE LäBIVIIMINE

Pakume nii väikesemate kui ka suuremate ürituste korraldusteenust ja/või nõustamist. Kirjuta meile!

Ajaloost rääkides: alustasime oma tegevust eelkõige orienteerumisvõistlusi korraldava klubina ning koondasime võistluste läbiviimiseks vajalikke inimesi. Peamiseks tegevuseks esimestel aastatel oli orienteerumis-väikeürituste ja “100-kontrollpunkti” orienteerumisvõistluse korraldamine. Võistlus eristus selgelt teistest korraldatavatest võistlustest ning kogus seetõttu üha enam populaarsust. 100KP võistlust korraldatakse alates 2005. aastast, s.t enne klubi ametlikku loomist. 2006. aastal omandasid klubi eestvedajad väärtuslikke kogemusi ka Euroopa Meistrivõistluste korraldamises.
2008, 2010 ja 2012 aastal korraldasime Eesti Meistrivõistlusi orienteerumissprindis.

Alates 2012. aastast korraldab klubi Eesti suurimat orienteerumisüritust – Tallinna Orienteerumisnädalat (edaspidi Tallinna O-nädal), mis on kaasa toonud nii klubiliikmete kui kaasatud vabatahtlike arvu kasvu. Tallinna O-nädal on kiirelt kujunenud Eesti silmapaistvamaks orienteerumissündmuseks, mida igaaastaselt külastab enam kui 20 erineva riigi sportlased koos peredega. Tallinna Orienteerumisnädal on nii sportlaste kui ka Eesti Orienteerumisliidu poolt kõrgelt hinnatud võistlus, mis mitmekesistab ja rikastab Eesti orienteerujate sportimisvõimalusi ning pakub orienteerumiselamust ka välisriikidest osalejatele.

Häid kogemusi jagub meil ka triatloni ning kõivõimalike seiklussõprdivõistluse läbiviimistele. Korraldame igal aastal ligikaudu kümmekond seiklusmängu lastele või täiskasvanutele.

2016. aasta augustis toimusid Eestis veteranide maailmameistrivõistlused orienteerumisjooksus: Võistluste peakorraldajaks oli Eesti Orienteerumisliidu egiidi all MTÜ Spordiklubi 100. Sellel iga-aastasel tiitlivõistlusel osales 3500 võistlejat, tuues kaasa ka oma pere. Veteranide MM kestis 9 päeva, võistlused toimusid Tallinnas ja Harjumaal.

img_klubist_2