The goal of SK100 is to promote Estonian orienteering and sports in general.

KORRALDAME

Tallinna Orienteerumisnädal

TOW

2022. aastal toimub Tallinna Orienteerumisnädal orienteerumise Euroopa Meistrivõistluste (EOC) test võistlusena, mis annab kõigile orienteerumishuvilistele võimaluse esmalt oma lemmikutele kaasa elada ning seejärel ka enda võimed samal maastikul proovile panna. Metsadistantsidest ei puudu ka traditsiooniline 100KP jooks.

Euroopa Meistrivõistlused Orienteerumises 2022

EOC2022

SK100 on korraldamas augustis 2022 Euroopa Meistrivõistlusi orienteerumises, mis toob kohale taaskord parimad mehed ja naised enam kui 30-st riigist. Samal võistlusmaastikul korraldatakse Orienteerumise Maailmakarika etapp ning harrastajatele on avatud rajad Tallinna Orienteerumisnädala raames.

Tallinna Linnaorienteerumine

Linnaorienteerumine

Linnaorienteerumine on iga-esmaspäevane orienteerumispäevakute sari, mis toimub Tallinnas ja Harjumaal. Joosta saab kolmel tavalisel suundorienteerumise rajal, mille pikkused jäävad 2-6 km vahemikku. Lisaks tavaorienteerumisele saab startida ka seiklusrajal, mille läbimine on tehtud keerulisemaks/huvitavamaks.

Teenused

Voog

Eestlased Timmo Tammemäe, Joosep Tammemäe ja Greete Steinburg jõudsid Hiinas toimunud kõrgetasemelisel seiklusspordi võistlusel esimese päeva õhtuks poodiumile.