Linnaorienteerumise jõulujooks 2020

LINNAORIENTEERUMISE JõULUJOOKS 2020

Kahjuks peame teatama, et otsustasime 20. detsembril toimuma pidanud Jõuluooksu lükata edasi tuleva aasta 19. detsembrile. Kõik juba registreerunud osalejad saavad oma osavõtutasu tagasi küsida või selle 2021. aastasse üle kanda. Osavõtutasu tagastamise kohta saab rohkem infot meiliaadressilt tomi@sk100.ee.

Saame siiski jagada ka ühte rõõmusõnumit. Sarnaselt eelmise aastaga oleme ka tänavu koostöös @Rocca ja @MTÜ Koosloodusega seadnud Rocca al Mare piirkonda üles ühe põneva Jõuluseikluse püsiraja, mis jääb avatuks koguni neljaks nädalaks. Rajaga kogume raha laialehiste puude istutamiseks ning iga meieni jõudnud 10€ suuruse osavõtutasu kohta istutatakse 2021. aasta kevadel Eesti loodusesse 3 puuistikut. Vaata rohkem Jõuluseikluse lehelt.Mis?

Jõulujooks on seiklusliku elemendiga orienteerumisvõistlus, kus osalejad saavad lisaks jalgade väledusele panna proovile ka mõistuse teravuse. Jõulujooks toimub taas ning viib orienteerujad piirkonda, kuhu tihti niisama ei satuta – Koplisse. Kopli on oma arengu faasilt täpselt kahe ajastu vahel – rajal liikudes võib näha ajaloolisi Kopli liinide puumaju, Professorite Küla põneva arhitektuuriga elumaju kui ka uusarendus piirkonda Kopli liinide allee lõpus.

Eelmistest aastatest erinevalt oleme võistlusrajast kujundanud ühe põneva ning interaktiivse elamusretke. Osalejad saavad lahendada ja kaasa teha ühe põneva jutustava loo ning päästa jõulude toimumine.

Millal – 19. detsember 2021
Kus – Kopli

Juhend

Facebooki üritus


Ka sel aastal on võimalik Linnaorienteerumise sõpradel osaleda heategevuslikul Jõuluseikluse püsirajal, mis toimub sel korral Rocca al Mare piirkonnas.
Kuna looduses liikumine on südamelähedane tegevus pea kõigile orienteerumis- ja liikumishuvilistele, siis oleme otsustanud sel aastal koguda raha MTÜ Koosloodusele.
Koostöös MTÜ Koosloodusega istutame 2021. aasta kevadel iga osavõtutasu maksnud osaleja pealt 3 laialehise puu istikut.

Täpsema info kampaania kohta leiad SIIT.


Eelmiste aastate võistlused

Püsiraja formaadis 2019. aasta kampaania

2018. aasta võistluse leht
2018. aasta aftermovie

2017. aasta võistluse leht
2017. aasta aftermovie

2016. aasta aftermovie